Programok

Színház Előadóművészet Egyetemi napok INGYENES

Egyetemi napok a 17. POSZT-on!

Művészeti egyetemek és főiskolák előadásai a 17. Pécsi Országos Színházi Találkozó első hétvégéjén.

Belváros
jún 8, 17:00
Előadóművészet Egyetemi napok INGYENES Egyéb

Artisták a POSZT-on!

A Baross Imre Artistaképző Intézet artistái

Belváros
jún 8, 17:10
Előadóművészet INGYENES

A POSZTOLJ! LEGJOBBJAI: Futunai táncelőadás

Új-Kaledónia táncosai a POSZT-on

Színház tér
jún 9, 17:00
Színház Előadóművészet Koncert Tánc Egyéb

Pécs, a musical

A MUSICAL NEKED PRODUKCIÓJA

Kodály Központ
jún 9, 19:00
Előadóművészet INGYENES Egyéb

Kaszkadőrbemutató Pintér Tamás emlékére

Oroszlán-emléknap a 17.  POSZT-on

Színház tér
jún 10, 15:30
Előadóművészet INGYENES

Alex Torres koncert

Alex Torres perui gitáros koncertje a POSZT-on

Nappali Bár
jún 10, 20:45
Előadóművészet INGYENES

Egy válogató naplója

Árkosi Árpád stand up comedyje a válogatás viszontagságairól

Művészetek és Irodalom Háza
jún 10, 21:30
Előadóművészet INGYENES

Alex Torres második előadása

Alex Torres perui gitáros második koncertje a POSZT-on

Belváros
jún 11, 13:00
Színház Előadóművészet Egyéb

Beugró

IMPROVIZÁCIÓS SZÍNHÁZI JÁTÉK

Zsolnay Negyed
jún 11, 16:30
Színház Előadóművészet Egyéb

Beugró

IMPROVIZÁCIÓS SZÍNHÁZI JÁTÉK

Zsolnay Negyed
jún 11, 19:00
Előadóművészet INGYENES

A POSZTOLJ LEGJOBBJAI: Durovics Dóra

A POSZTOLJ! tehetségkutató versenyzője harmonikázik a Színház téren

Színház tér
jún 11, 20:00
Színház Előadóművészet Koncert

Versünnep 25

Zenés versszínházi gála a Magyar Versmondók Egyesületének 25. évfordulóján

Kodály Központ
jún 12, 17:00
Előadóművészet INGYENES

A POSZTOLJ! LEGJOBBJAI: BALI LEILA

A POSZTOLJ! 12 éves versenyzője verseket szaval a Színház téren

Színház tér
jún 12, 20:15
Színház Előadóművészet

Playback Színház

Interaktív improvizációs előadás a Pécsi Playback Színház csapatával

Művészetek és Irodalom Háza
jún 14, 19:30
Előadóművészet Koncert INGYENES

Kis esti zenekar

Az együttes koncertje a POSZT-on

Színház tér
jún 14, 20:00
Előadóművészet Tánc INGYENES

Lörinszky-Lőrinc: Tánc

Improvizációk hangszerre és testre

Színház tér
jún 15, 18:00
Előadóművészet Koncert INGYENES

Mazsorett Együttes

A pécsi Mazsorett Együttes 30 perces műsora

Belváros
jún 15, 18:00
Színház Előadóművészet Egyéb

Ikrek hava - Halász Judit Radnóti estje

A POSZT díszvendége, Halász Judit Radnóti-estje

Művészetek és Irodalom Háza
jún 15, 19:00
Előadóművészet Tánc INGYENES

Lélekvesztő

A Ziggurat Project táncelőadása

Belváros
jún 16, 15:00
Előadóművészet Tánc INGYENES

Abyss - duett asztalra és egy székre

A Ziggurat Project táncelőadása

Belváros
jún 16, 15:00
Előadóművészet Koncert INGYENES

Can you kick it

Hip-hop slam

Szabadkikötő
jún 16, 21:00
Előadóművészet Egyéb

A Bóbita Bábszínház órásbábosai

A Bóbita Bábszínház óriásbábosai minden nap, a belvárosban!

Belváros
Minden nap
Színház Előadóművészet INGYENES

Nyílt Fórum 2017

Június 9-től 16-ig mutatkoznak be a Nyílt Fórum drámapályázatának legjobbjai.

Művészetek és Irodalom Háza
Minden nap

Korábbi események

Versenyprogram Színház

Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő

Örkény Színház
Rendező: Bagossy László
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 14, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Kálmán Imre: A chicagói hercegnő

Budapesti Operettszínház
Rendező: Béres Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 9, 19:00
Versenyprogram Színház

Makszim Gorkij: A mélyben

Kolozsvári Állami Magyar Színház
Rendező: Yuri Kordonsky
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 14, 17:00
Versenyprogram Színház

Henrik Ibsen: Nóra

Katona József Színház
Rendező: Székely Kriszta
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 10, 19:00
Versenyprogram Színház

Wéber Kata: Látszatélet

Proton Színház
Rendező: Mundruczó Kornél
EXPO Center PÉCS
jún 16, 22:00
Versenyprogram Színház Tánc

Radu Afrim: Retromadár...

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház
Rendező: Radu Afrim
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 11, 21:00
Versenyprogram Színház

Shakespeare: III. Richárd

Gyulai Várszínház - Nemzeti Színház
Rendező: ifj. Vidnyánszky Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 12, 18:00
Versenyprogram Színház

Móricz Zsigmond: Kivilágos kivirradtig

Miskolci Nemzeti Színház
Rendező: Rusznyák Gábor
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 12, 21:00
Versenyprogram Színház

F. M. Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés

Vígszínház
Rendező: Michal Dočekal
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 13, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Mohácsi testvérek: A falu rossza

Weöres Sándor Színház, Szombathely
Rendező: Mohácsi János
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 16, 18:00
Versenyprogram Színház

Csehov: Apátlanul (Platonov)

Katona József Színház, Kecskemét
Rendező: Szász János
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 13, 17:00
Versenyprogram Színház

Wajdi Mouawad: Futótűz

Radnóti Színház
Rendező: Alföldi Róbert
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 11, 17:00
Versenyprogram Színház

Závada Pál: Jadviga párnája

Csokonai Nemzeti Színház
Rendező: Mezei Kinga
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 8, 19:00
Versenyprogram Színház

Ivan Viripajev: Részegek

Nemzeti Színház
Rendező: Viktor Anatoljevics Rizsakov
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 15, 19:00
© 2016, POSZF Kft. Minden jog fenntartva.