Programok

Színház INGYENES

Gyermekszínjátszó Fesztivál

A Magyar Drámapedagógia Társaság szervezésében

Zsolnay Negyed
jún 10, 09:00
INGYENES Egyéb

Teátrumi Mocorgó

Játszóház gyerekeknek

Sétatér
jún 10, 10:00
Színház INGYENES Egyéb

Szakmai beszélgetés a Chicagói hercegnőről

Műsorvezető: Lévai Balázs

Művészetek és Irodalom Háza
jún 10, 11:00
Színház Egyetemi napok INGYENES

Túlóra

A Színház- és Filmművészeti Egyetem előadása

Janus Egyetemi Színház
jún 10, 15:00
Színház INGYENES

Fridl Viktória: Kalitka

Az előadás a Nyílt Fórum keretein belül kerül megrendezésre

Művészetek és Irodalom Háza
jún 10, 15:00
Előadóművészet INGYENES Egyéb

Kaszkadőrbemutató Pintér Tamás emlékére

Oroszlán-emléknap a 17.  POSZT-on

Színház tér
jún 10, 15:30
Színház

Farkas Franciska önálló estje

Makszim Gorkij: Makar Csudra

Cooltour Café Pécs
jún 10, 17:00
Színház INGYENES

I am online

A Karaván Művészeti Alapítvány előadása

Zsolnay Negyed
jún 10, 17:00
Színház

Kelemen Kristóf: Miközben ezt a címet...

FÜGE PRODUKCIÓ

Pécsi Nemzeti Színház - N. Szabó Sándor terem
jún 10, 18:00
Koncert

ef. Zámbó Happy Dead Band koncert

Infantilis eklektika. Szerelem, élet, halál

Szabadkikötő
jún 10, 20:00
Előadóművészet INGYENES

Alex Torres koncert

Alex Torres perui gitáros koncertje a POSZT-on

Nappali Bár
jún 10, 20:45
Színház Egyetemi napok INGYENES

Arthur Miller: Ördögűzők

A Kaposvári Egyetem IV. éves osztályának diplomaelőadása

Zsolnay Negyed
jún 10, 21:00
Színház INGYENES

Spiró György: Prah

A KARAVÁN SZÍNHÁZ ÉS A PINCESZÍNHÁZ KOPRODUKCIÓJA

Zsolnay Negyed
jún 10, 21:00
Színház Egyetemi napok INGYENES

Arthur Schnitzler: Elza K.

A Színház- és Filmművészeti Egyetem előadása

Janus Egyetemi Színház
jún 10, 21:00
Előadóművészet INGYENES

Egy válogató naplója

Árkosi Árpád stand up comedyje a válogatás viszontagságairól

Művészetek és Irodalom Háza
jún 10, 21:30
Kiállítás INGYENES

POSZT A KIRAKATBAN

ADekorszövetség hatodik alkalommal szervezi meg az országos kirakatversenyt a POSZT-tal együttműködve

Belváros
Minden nap
Kiállítás

Bohócok-Bolondok

A kultúra határain - jelmez- és előadásfotó kiállítás

Pécsi Nemzeti Színház
Minden nap
INGYENES Egyéb

Fesztiválszalon

A Pécsi Országos Színházi Találkozó hivatalos büféje

Pécsi Nemzeti Színház
Minden nap
Kiállítás INGYENES

Huszárik Zoltán grafikái

Huszárik Zoltán rendező grafikus művészete

Művészetek és Irodalom Háza
Minden nap
Kiállítás

A Bicsérdi Művésztelep kiállítása

Összművészeti kiállítás

Minden nap
Kiállítás

A Látvántyervező tanszék diplomamunkái

A Képzőművészeti Egyetem Látványtervező Tanszék hallgatóinak diplomamunkái

Pécsi Nemzeti Színház
Minden nap
Előadóművészet Egyéb

A Bóbita Bábszínház órásbábosai

A Bóbita Bábszínház óriásbábosai minden nap, a belvárosban!

Belváros
Minden nap
INGYENES Egyéb

KÖZÖNSÉGTALÁLKOZÓK

Minden nap délután, Pécs belvárosában

 

Belváros
Minden nap
Kiállítás

Díszlet- és jelmezkiállítás

A Képzőművészeti Egyetem végzős díszlet-jelmeztervező hallgatóinak munkái

Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
Minden nap
INGYENES Egyéb

Ünnepi Könyvhét a POSZT-on

A Csorba Győző Könyvtár rendezvénysorozata

Belváros
Minden nap
Kiállítás INGYENES

Plakátkiállítás

A 2016/2017-es színházi évad plakátjainak kiállítása

Belváros
Minden nap
Versenyprogram INGYENES Egyéb

Szakmai beszélgetések

MŰSORVEZETŐ: LÉVAI BALÁZS
Művészetek és Irodalom Háza
Minden nap
Színház Előadóművészet INGYENES

Nyílt Fórum 2017

Június 9-től 16-ig mutatkoznak be a Nyílt Fórum drámapályázatának legjobbjai.

Művészetek és Irodalom Háza
Minden nap
INGYENES Egyéb

Könyvheti gyerekprogram

Papírszínház és kézműves foglalkozás

Belváros
Minden nap

Korábbi események

Versenyprogram Színház

Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő

Örkény Színház
Rendező: Bagossy László
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 14, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Kálmán Imre: A chicagói hercegnő

Budapesti Operettszínház
Rendező: Béres Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 9, 19:00
Versenyprogram Színház

Makszim Gorkij: A mélyben

Kolozsvári Állami Magyar Színház
Rendező: Yuri Kordonsky
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 14, 17:00
Versenyprogram Színház

Henrik Ibsen: Nóra

Katona József Színház
Rendező: Székely Kriszta
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 10, 19:00
Versenyprogram Színház

Wéber Kata: Látszatélet

Proton Színház
Rendező: Mundruczó Kornél
EXPO Center PÉCS
jún 16, 22:00
Versenyprogram Színház Tánc

Radu Afrim: Retromadár...

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház
Rendező: Radu Afrim
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 11, 21:00
Versenyprogram Színház

Shakespeare: III. Richárd

Gyulai Várszínház - Nemzeti Színház
Rendező: ifj. Vidnyánszky Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 12, 18:00
Versenyprogram Színház

Móricz Zsigmond: Kivilágos kivirradtig

Miskolci Nemzeti Színház
Rendező: Rusznyák Gábor
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 12, 21:00
Versenyprogram Színház

F. M. Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés

Vígszínház
Rendező: Michal Dočekal
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 13, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Mohácsi testvérek: A falu rossza

Weöres Sándor Színház, Szombathely
Rendező: Mohácsi János
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 16, 18:00
Versenyprogram Színház

Csehov: Apátlanul (Platonov)

Katona József Színház, Kecskemét
Rendező: Szász János
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 13, 17:00
Versenyprogram Színház

Wajdi Mouawad: Futótűz

Radnóti Színház
Rendező: Alföldi Róbert
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 11, 17:00
Versenyprogram Színház

Závada Pál: Jadviga párnája

Csokonai Nemzeti Színház
Rendező: Mezei Kinga
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 8, 19:00
Versenyprogram Színház

Ivan Viripajev: Részegek

Nemzeti Színház
Rendező: Viktor Anatoljevics Rizsakov
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 15, 19:00
© 2016, POSZF Kft. Minden jog fenntartva.