Programok

Színház Előadóművészet Egyetemi napok INGYENES

Egyetemi napok a 17. POSZT-on!

Művészeti egyetemek és főiskolák előadásai a 17. Pécsi Országos Színházi Találkozó első hétvégéjén.

Belváros
jún 8, 17:00
Előadóművészet Egyetemi napok INGYENES Egyéb

Artisták a POSZT-on!

A Baross Imre Artistaképző Intézet artistái

Belváros
jún 8, 17:10
Előadóművészet INGYENES

Alex Torres második előadása

Alex Torres perui gitáros második koncertje a POSZT-on

Belváros
jún 11, 13:00
Koncert INGYENES

VASUTAS ZENEKAR

A Vasutas zenekar koncertje

Belváros
jún 11, 19:00
Tánc

Táncház

Tanac néptáncegyüttes

Belváros
jún 14, 19:00
Előadóművészet Koncert INGYENES

Mazsorett Együttes

A pécsi Mazsorett Együttes 30 perces műsora

Belváros
jún 15, 18:00
Előadóművészet Tánc INGYENES

Lélekvesztő

A Ziggurat Project táncelőadása

Belváros
jún 16, 15:00
Előadóművészet Tánc INGYENES

Abyss - duett asztalra és egy székre

A Ziggurat Project táncelőadása

Belváros
jún 16, 15:00
Kiállítás INGYENES

POSZT A KIRAKATBAN

ADekorszövetség hatodik alkalommal szervezi meg az országos kirakatversenyt a POSZT-tal együttműködve

Belváros
Minden nap
Előadóművészet Egyéb

A Bóbita Bábszínház órásbábosai

A Bóbita Bábszínház óriásbábosai minden nap, a belvárosban!

Belváros
Minden nap
INGYENES Egyéb

KÖZÖNSÉGTALÁLKOZÓK

Minden nap délután, Pécs belvárosában

 

Belváros
Minden nap
INGYENES Egyéb

Ünnepi Könyvhét a POSZT-on

A Csorba Győző Könyvtár rendezvénysorozata

Belváros
Minden nap
Kiállítás INGYENES

Plakátkiállítás

A 2016/2017-es színházi évad plakátjainak kiállítása

Belváros
Minden nap
INGYENES Egyéb

Könyvheti gyerekprogram

Papírszínház és kézműves foglalkozás

Belváros
Minden nap

Korábbi események

Versenyprogram Színház

Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő

Örkény Színház
Rendező: Bagossy László
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 14, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Kálmán Imre: A chicagói hercegnő

Budapesti Operettszínház
Rendező: Béres Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 9, 19:00
Versenyprogram Színház

Makszim Gorkij: A mélyben

Kolozsvári Állami Magyar Színház
Rendező: Yuri Kordonsky
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 14, 17:00
Versenyprogram Színház

Henrik Ibsen: Nóra

Katona József Színház
Rendező: Székely Kriszta
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 10, 19:00
Versenyprogram Színház

Wéber Kata: Látszatélet

Proton Színház
Rendező: Mundruczó Kornél
EXPO Center PÉCS
jún 16, 22:00
Versenyprogram Színház Tánc

Radu Afrim: Retromadár...

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház
Rendező: Radu Afrim
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 11, 21:00
Versenyprogram Színház

Shakespeare: III. Richárd

Gyulai Várszínház - Nemzeti Színház
Rendező: ifj. Vidnyánszky Attila
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 12, 18:00
Versenyprogram Színház

Móricz Zsigmond: Kivilágos kivirradtig

Miskolci Nemzeti Színház
Rendező: Rusznyák Gábor
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 12, 21:00
Versenyprogram Színház

F. M. Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés

Vígszínház
Rendező: Michal Dočekal
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 13, 21:00
Versenyprogram Színház Tánc

Mohácsi testvérek: A falu rossza

Weöres Sándor Színház, Szombathely
Rendező: Mohácsi János
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 16, 18:00
Versenyprogram Színház

Csehov: Apátlanul (Platonov)

Katona József Színház, Kecskemét
Rendező: Szász János
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 13, 17:00
Versenyprogram Színház

Wajdi Mouawad: Futótűz

Radnóti Színház
Rendező: Alföldi Róbert
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 11, 17:00
Versenyprogram Színház

Závada Pál: Jadviga párnája

Csokonai Nemzeti Színház
Rendező: Mezei Kinga
Pécsi Nemzeti Színház - Nagyszínház
jún 8, 19:00
Versenyprogram Színház

Ivan Viripajev: Részegek

Nemzeti Színház
Rendező: Viktor Anatoljevics Rizsakov
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház
jún 15, 19:00
© 2016, POSZF Kft. Minden jog fenntartva.